Eugen Klein Blue Jaro/Léto 2015

Představení nové kolekce Eugen Klein Blue na sezonu jaro léto 2015
Určitě Vás bude také zajímat 8 barevných témat kolekce J/L 2015

P21 VOYAGE (CESTA, PLAVBA)

Vydává se v tomto létě na cestu s drzými kolečky, nálepkami na kufr a potisky – dalmatýn v černé a krémové. Zářící barevné signály udávají akcenty červené rtěnky na tunikách, ležérních volných tričkách, zkrácených kalhotách a úpletových šatech.

Superlehké oboustranné bundičky a vesty se také mohou srolovat do tašky a složit a jsou tímto ideálním průvodcem při cestování.

VOYAGE

 

P22 SAFARI

Překrásné leopardní tisky kontrastují k velkým motivům květů ve sluneční žluté barvě sexy přiléhavého materiálu.

S ležérně uvázanými košilovými halenami v kombinaci s bermudami, tunikami se šňůrkami a k tomu pohodlné cargokalhoty, doširoka se pohupující maxisukně nebo kastovaná pruhovaná trička – teď se jde na Safari jejejo!

SAFARI

 

P23 YACHTING

Ozvláštněné grafické vzory, potisky s jetelovými lístky(trojlístky) a pruhy(bloky) dominují námořnické modré, azurově modré a krémové.

Trička s prstenci, tuniky a bundičky se šněrováním, poutky a šňůrkami se stuhami se představují se superstrečovým denimem nebo s azurově modrými caprikalhotami. Lehké bundičky-větrovky a vesty jsou nutností v této projížďce na jachtě.

YACHTING

 

P24 BEACH (PLÁŽ)

Léto, slunce, moře a palmové pláže – chladivý len, jemný úplet a tencel – denim – zde se kombinuje s doširoka se pohupujícími maxisukněmi, plážovými bermudami, volnými tričkami a vzdušnými tunikami.

Trička s patchworkem a kroužky, ručně značené plážové motivy jsou nabízeny ke svetrům s kapucou nebo vzdušným plášťům (kaftanům) z chladivého krepovaného žoržetu. Vyšité motivy hvězd na zářivě bílé kontrastují k jemné růžové, mandarinkové a mořské modré.

BEACH (PLÁŽ)

 

Napsat komentář