EUGEN KLEIN 8 barevných témat kolekce J/L 2015

EUGEN KLEIN představuje pro sezónu J/L 2015 – 8 barevných témat. (P1 – P8)
Náš Tip: nenechte si ujít také kolekci Eugen Klein Blue

P1 MONTE CARLO

První barevný kombiprogram prozáří růžová v odstínu sorbet, námořnická modrá a krémová. Vše podtrhuje překrásný dezén se stuhami a ozdobnými kamínky, které doplňují jemné ornamenty.
Nádhernou optiku slaďuje bavlněný satén – minimalistické provedení. Kombinace femininních twinsetů z úpletu nebo pletáž v novém stylu Two-in-One (2v1).

V tomto prvním termínu dodání Vám přinášíme nádherně vypracované oboustranné vesty s potiskem a uni, které mají náplň lehkou jako peříčko připmínající jemné prachové peří.

MONTE CARLO

 

P2 MADRID

Opulentní tisky s ozdobnými prvky ve zlaté, černé a krémové barvě. To kontrastuje k velkolepým dezénům ve dvou barevných tónech na černé a krémové. Lehká letní pletáž s laserovým potiskem.

Kombinace jemně splývavé poly-hedvábné modely se zlatými paspulemi a drzé kabátky s kroužky z úpletu, modely 2 v 1 z mix materiálu anebo superlehké prošívání se zlatými paspulemi.

MADRID

 

P3 MAROKO

Nádherné kulisy Maroka se objevují zde na lehkých kabátcích z úpletu a jemné pletáže v barvách nebesky modré, karamelové a pudrové. V plném stylu se kombinují malé grafické mozaikové vzory a pravé kameny.

Strukturované, elastické látky kontrastují k ripsovým páskům a opravdu okouzlujícímu jemnému splývavému poly – hedvábí.

MAROKO

 

P4 LISABON

Limetkově zelená a indigo dominují keramickému bavlněnému materiálu a splývavým úpletům a voile. Překrásné přechody barev s jemnými květy stojí vedle nového řazení květů v puntících, které jsou zdobeny prvky plisé.

Blokace barev je na splývavém úpletu s ozdobným stehem a novým efektem 2 v 1.

LISABON

 

P5 VALENCIE

Pastelově růžová a stříbřitě šedá v kontrastu ke svítivě malinově červené v provedení na jemných závojích a splývavých žerzejích. Strukturované modely z úpletu se nabízí v malinové ve smývaných vzorech nebo dezénu allover s malými kašmírovými vzory, puntíky, brože a potisky rostlin.

Lehké saténové materiály s bavlnou ve stříbrošedé a malinové jsou zpracovány v lemech s rostlinnými motivy a dávají tomuto programu letní lehkost.

VALENCIE

 

P6 NIZZA

Ušlechtile a žensky září barvy camel a krémová na strukturovaných úpletech panneaux s novými detaily patchworku.

Skvělé barevné kontrasty vytvářejí lejzrové tisky s motivy opasků a řetězů, jemné puntíky v toku barev nebo nově zařazená optika kroužků.Vzdušné letní šaty, halenky a sukně se kombinují s lehkými úpletovými kabátky ve vzhledu Chanel nebo s jemnou krajkou.

NIZZA

 

P7 MALAGA

Jemní motýli z ozdobných kamínků na bavlněném saténu, závoje a úplet v barvách levandule, černé a bílé. Náladové kontrasty zasazují drzé akcenty a dominují na nově zařazených kroužcích, jemných křídových pruzích a všudypřítomných puntících.

Motýlí potisky se kombinují s jemnými proužky a jsou zdobeny štrasovými motivy.

MALAGA

P8 MADEIRA

Hnědošedozelená a mátově zelená se prezentují ve femininním vzhledu s filigrány třešňovými květy a bohatými pugéty květin, částečně doplněnými jemně naznačeným kárem.

Splývavé materiály jako závoje pokryté leskem, hebký úplet a len jsou nabízeny s letní lehkostí jako femininní šaty, tuniky, vlající sukně a široké tvary kalhot.

MADERA

Napsat komentář